Program

Letní setkání v pohybu (15. - 17. 7. 2017)

Na tomto víkendu se budeme vracet sami k sobě, budeme nacházet sami sebe a radovat se z toho, že je to tak dobře. Začneme ráno dýcháním a meditací, po snídani se rozložíme na svých karimatkách a radostně si užijeme vědomý pohyb, odpoledne potom můžeme prozkoumávat okolní přírodu. Vše bez problémů zvládne i naprostý začátečník.

Vědomý pohyb si užijeme s Janou Skalovou, jogový dech a meditaci povede Míša Patrovská.

Voňavé potěšení s pohybem (11. - 13. 8. 2017)

Na tomto víkendu si vyzkoušíme, jak vnímáme vůně, prozkoumáme místní bylinky a bude dostatek času i na "válení se" na karimatkách při vědomém pohybu. Děti rozhodně nejsou překážkou, naopak milým zpestřením.

Vědomým pohybem provede Jana Skalová, aromaterapii povede Helena Černá.

Další info (pro oba víkendy)

Strava bude vegetariánská, ubytování je na 2 - 5 lůžkových pokojích. Na oba termíny je domluvena možnost masáží, prosím, kdo má zájem o masáže, ať se dopředu nahlásí pro hladký a zdárný průběh.

Cena za pobyt 2600 Kč včetně ubytování a stravy. Děti do 3 let: zdarma (bez nároku na lůžko); děti 3-13 let: 150 Kč jídlo a 300 Kč ubytování. Zvířata po předchozí dohodě možná.

S sebou sportovní oblečení do přírody, přezůvky, třeba i tužku a bloček na psaní. Karimatku a vlastní deku, vrstvené oblečení na vědomý pohyb, případně vlastní lahvičku na pití.

Odkazy:

Jana Skalová – www.fyzio-vltavinek.cz

Helena Černá – www.vonavazeme.cz